NASZA OFERTA


Mojapsychologia.pl pozwala skutecznie docierać do zainteresowanych rozwojem, warsztatami, szkoleniami psychologicznymi, kursami i konferencjami. Jest to największa w Polsce baza wydarzeń koncentrująca się tylko na wydarzeniach rozwojowych, warsztatach, spotkaniach oraz profesjonalnych szkoleniach z zakresu psychologii psychoterapii, coachingu. Korzystają z niej zarówno osoby poszukujące indywidualnej ścieżki rozwoju osobistego, jak i specjaliści - psychologowie, psychoterapeuci, trenerzy.

Mojapsychologia.pl to platforma na tkórej spotykają się ludzie działający na rzecz rozwoju własnego i innych, zainteresowani człowiekiem, poszukujący nowych rozwiązań i inspiracji do rozwoju.

CO PRZYCIĄGA DO NAS ZAINTERESOWANYCH ROZWOJEM OSOBISTYM I ZAWODOWYM?

  • Zawsze aktualne informacje na temat inicjatyw rozwojowych, warsztatów, profesjonalnych szkoleń, kursów i konferencji.
  • Wygoda w poszukiwaniu najlepszych ofert - wszystkie informacje w jednym miejscu, wygodna wyszukiwarka
  • Rzetelne i interesujące artykuły i inspirujące treści

W JAKI SPOSÓB DOCIERAMY BEZPOŚREDNIO DO ZAINTERESOWANYCH?

Nasza oferta obejmuje docieranie do odbiorców poprzez portal, newsletter, social media oraz content marketing, czyli wywiady i artykuły sponsorowane.

Miesięcznie około 30 000 osób poszukujących możliwości rozwoju osobistego i zawodowego odwiedza nasz portal. Nasz Newsletter dociera już do 1700 zainteresowanych, grono obserwujących nasze działania w social mediach stale rośnie.

 

StatystykiPAKIETY PROMOCYJNE - SKUTECZNA PROMOCJA SZKOLEŃ


Internet zalewa nas codziennie morzem informacji, dlatego najskuteczniejsza promocja jest zwielokrotniona i wielokanałowa. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa specjalne pakiety promocyjne w zniżkowych cenach (ceny netto)BANERY- SLIDERY

Jednym z najefektywniejszych form reklamy jest zamieszczenia treści reklamowych w postaci banerów. Banery Duże górne pokazują się w naszym portalu na każdej stonie. Prosimy o nadsyłanie banerów statycznych w podanych wyżej formatach. Akceptowane są tylko reklamy tematycznie powiązane z działalnością strony.

Aby zamieścić baner prześlij go nam na adres mailowy kontakt@mojapsychologia.pl lub skontaktuj się w celu uzgodnienia szczegółów. Podane ceny są cenami netto.
BANER GÓRNY

ARTYKUŁY SPONSOROWANE I WYWIADY - DAJ SIĘ POZNAĆ!

Nic nie przyciąga tak bardzo, jak ciekawa i wartościowa treść! Dobre artykuły i wywiady zapadają w pamięć i stanowią najlepszą wizytówkę. Co więcej, dają możliwość przekazania odbiorcom większej ilości informacji i przybliżenia własnej działalności i wizji.

Content marketing to najlepszy i najskuteczniejszy sposób aby dać się poznać, zaprezentować swoją działalność i dotrzeć do nowych odbiorców, dlatego zachęcamy do udzielenia nam wywiadu, napisania artykułu, lub zamówienia artykułu sponsorowanego.
Opublikowany artykuł/wywiad będzie widoczny na pierwszej stronie przez okres jednego miesiąca (lub jego wielokrotności) i pozostaje w portalu na zawsze w odpowiednim dziale. Artykuły i wywiady zawierają linki do Państwa strony i są dodatkowo promowane w Social mediach oraz w Newsletterze, który trafia już do ponad 1700 odbiorców.

W sprawie dodatkowych informacji prosimy o kontakt mailowy na adres: kontakt@mojapsychologia.pl lub telefoniczny tel.: 781 818 781.

ARTYKUL LUB WYWIAD CENNIKPROMOCJA GABINETU

Oferujemy możliwość promocji gabinetu lub ośrodka poprzez dokonanie wpisu w naszym katalogu. Publikujemy ogłoszenia gabinetów psychologicznych, psychoterapeutycznych, terapii uzależnień. Dzięki naszej tematycznej i geograficznej wyszukiwarce gabinety są łatwo znajdywane przez osoby szukające usług z zakresu psychologii i pokrewnych na terenie całej Polski oraz online.

Możliwe jest umieszczenie bezpłatnego wpisu podstawowego, tzw 'Pakiet Brązowy' lub pakietów promowanych- pakiety Srebrny i Złoty'. Szczegółowe informacje o różnicach pomiędzy pakietami znajdziecie Państwo na dole strony. Poniżej przedstawiamy cennik.
ZŁOTY 1 ROK
6 MIESIĘCY
499 zł
299 zł
SREBRNY 1 ROK
6 MIESIĘCY
299 zł
189 zł
BRĄZOWY 1 ROK
6 MIESIĘCY
GRATIS  

Poniżej przedstawiamy tabelkę wyszczególniającą różnice pomiędzy pakietami. Aby się zarejestrować kliknij przycisk Dołącz znajdujący się na stronie głównej po prawej stronie ekranu.


Profil brązowy

    Pakiet Brązowy

0.00 zł

Zobacz przykładowy profil
Profil srebrny

   Pakiet Srebrny

189.00 zł

Zobacz przykładowy profil
Profil brązowy

Pakiet Złoty

299.00 zł

Zobacz przykładowy profil
Wpis do katalogu
Wpis podstawowy
Podstawowe dane kontaktowe oraz krótki opis (do 200 znaków).
TAK
TAK
TAK
Wpis do katalogu
Wpis podstawowy
Podstawowe dane kontaktowe oraz krótki opis (do 200 znaków).
TAK
TAK
TAK
Znak "Profil Zweryfikowany"
Przedstaw dokumenty potwierdzające Twoje kwalifikacje zawodowe i bądź bardziej wiarygodny dla klientów.
TAK
TAK
TAK
Publikacja artykułów
Zwiększ swoją aktywność na portalu i dziel się wiedzą z potencjalnymi klientami - podniesiesz swoją widoczność w Internecie i udoskonalisz swój wizerunek eksperta.
TAK
TAK
TAK
Aktywny link do Twojego profilu
Dodanie linków do artykułów z Twoim profilem sprawi, że będzie on częściej wyświetlany.
NIE
TAK
TAK
Obszary specjalizacji zawodowych
Wybierz z podanej listy obszary Twoich zainteresowań w formie kluczowych słów, aby klienci mogli łatwiej wyszukać Twój profil.
NIE
TAK
TAK
Twoja własna podstrona WWW w portalu
Wizytówka Twojej Firmy - to podstrona z pełnym opisem Twojej działalności, m.in. oferowanych usług, oferty, stosowanych przez Ciebie metod terapeutycznych, godzin przyjęć, pracy w innych językach, itp.
NIE
TAK
TAK
Aktywny link do własnej witryny WWW
NIE
TAK
TAK
Twoje zdjęcie lub logo Twojej firmy
Zdjęcie profilowe znacznie podnosi oglądalność profilu.
NIE
TAK
TAK
Profil promowany
Wyświetlanie profili ponad wpisami brązowymi sprawi, że klienci łatwo i szybko znajdą Twój profil.


NIE
TAK
TAK
Najlepsza widoczność! Profil jest dodatkowo podświetlony i pokazywany na najwyższych pozycjach.
Forum dla specjalistów
Rozmawiaj z innymi specjalistami o swojej pracy, wymieniaj się doświadczeniami, rozstrzygaj dylematy, wciel się w rolę eksperta.
NIE
TAK
TAK
Dodatkowe adresy gabinetów
Umieszczenie dwóch lub trzech adresów Twoich gabinetów zwiększy szansę, że to właśnie Twój gabinet zostanie dostrzeżony i wybrany przez pacjenta.
NIE
NIE
TAK
Twoja galeria
Ułatw klientom podjęcie decyzji i zaprezentuj się od jak najlepszej strony - pomoże Ci w tym galeria zdjęć, np. Twojego gabinetu.
NIE
NIE
TAK
Statystyki
Dzięki dostępowi do statystyk możesz zobaczyć, jakie frazy i artykuły są najczęściej wyszukiwane i poprzez analizę danych - zoptymalizować swój profil.
NIE
NIE
TAK


ARTYKUŁY SPONSOROWANE

Zachęcamy do publikowania artykułów sponsorowanych, które widoczne są na pierwszej stronie przez okres jednego miesiąca (lub jego wielokrotności). Artykuły te zostają również na zawsze w odpowiednim dziale. Istnieje możliwość zamieszczenia linkowania do strony reklamodawcy. Oferujemy usługę pisania arykułów sponsorowanych. Ceny już od 399zł netto. 

W sprawie dodatkowych informacji prosimy o kontakt mailowy na adres: kontakt@mojapsychologia.pl lub telefoniczny  tel.: 690 06 96 96.
DANE KONTAKTOWE
e-mail: kontakt@mojapsychologia.pl
tel.: 781 818 781