O nas

Witamy w portalu mojapsychologia.pl!

Mojapsychologia.pl jest poświęcona temu, co każdego z nas interesuje najbardziej- nam samym i naszemu rozwojowi.

Naszym celem jest ułatwienie Wam rozwoju osobistego. Szukamy i publikujemy najciekawsze szkolenia, kursy i warsztaty z całej Polski. A dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej, zamieszczamy artykuły i książki rozwojowe oraz wyjaśniamy interesujące pojęcia psychologiczne.


Jesteśmy ludźmi pełnymi pasji, psychologami tworzącymi dla osób poszukujących inspiracji i rozwoju. Przyświeca nam idea samorealizacji. Spełniając się w roli „pośredników” rozwoju osobistego, czerpiemy ogromną satysfakcję z naszej pracy.

Codziennie szukamy tematów i wydarzeń, które zainteresują czytelników. Piszemy artykuły, które wspomogą Cię w realizacji celów, dadzą wsparcie w trudnych sytuacjach i będą wskazówką w rozwiązywaniu życiowych problemów.

W jednym miejscu znajdziesz rozwojowe szkolenia, inspirujące artykuły oraz ciekawostki ze świata psychologii. Otwartość na doświadczenia pozwala nam rozszerzać działalność, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Pracując w przyjaznej atmosferze, tworzymy miejsce, które sprzyja rozwojowi człowieka.


Asia

Wierzę, że wszyscy mamy potencjał, lecz czasem potrzebujemy pomocy, aby go w pełni odkryć. Moja pasja to widzieć jak ludzie się rozwijają i pokonują swoje lęki; mam przywilej być tego świadkiem w mojej praktyce terapeutycznej i podczas warsztatów i szkoleń. Na większą skalę, chcę szerzyć wiedzę psychologiczną i pomóc innym w rozwoju poprzez portal mojapsychologia.pl.

Jestem psychologiem, counsellor i terapeutą integratywnym, pracuję w praktyce prywatnej, głównie z klientami anglojęzycznymi. Na co dzień - kobieta, łącząca dom, dzieci, pracę nad portalem mojapsychologia.pl z pracą w gabinecie psychoterapeutycznym.
Martyna

W centrum moich zainteresowań zawsze był człowiek. Dlatego potrzeba zgłębiania psychologii pojawiła się naturalnie. Psychologia jako dziedzina naukowa nie ma granic, tak jak nie ma granic proces poznawania drugiego człowieka. Dlatego odkrycie jej to był dla mnie początek fascynującej przygody, która trwa już kilka lat i doskonale komponuje się z moją dociekliwością, potrzebą stawiania pytań i szukania na nie odpowiedzi oraz potrzebą poszerzania horyzontów, którą realizuję m. in.: w pracy redaktorskiej.Gosia

Psychologią lubię zarażać i mam na to dwa sposoby. Z jednej strony poprzez warsztaty oraz szkolenia, które miałam okazję prowadzić dla młodych sportowców, studentów i pracowników. Z wykształcenia jestem psychologiem ze specjalizacją w sporcie, w której połączyłam moje dwa zainteresowania - tajniki psychiki człowieka i sport. Pasjonuje mnie rozwój własny oraz wspomaganie rozwoju innych osób. Praca w roli trenera - obustronnie rozwijająca interakcja z uczestnikami, przynosi mi dużo satysfakcji.

Drugim sposobem jest pisanie. Obecnie doskonalę swój warsztat tworząc artykuły na łamach portalu mojapsychologia.pl. Jednocześnie wykorzystuję i stale rozwijam swoją wiedzę psychologiczną, którą pragnę przekazać wszystkim czytelnikom, proponując różne rozwiązania podnoszące jakość życia.

Maciek

Jestem robolem 21 wieku- tyle, że zamiast z cegieł, buduję kodem rzeczywistość… internetową. Długo wahałem się co robić w życiu - najpierw chciałem być chirurgiem plastycznym, cybernetykiem, potem informatykiem, fizykiem medycznym, na końcu fizykiem jądrowym. Zostałem jednak front-endowcem, czyli grafiko-htmlowcem z bardzo małą wiedzą programistyczną.

Teraz mam swoją firmę - współpracuję głównie z angielskimi klientami - prowadzę strony internetowe, między innymi realizuję audyty SEO oraz prowadzę pozycjonowanie "white hat".